Ripsmepikendused on ainulaadne võimalus saada pikad, kooldus ja tihedad ripsmed. Ripsmepikendusi ei pea värvima, mistõttu muutub su elu palju mugavamaks - jääb ära igapäevane ripsmete värvimine ja meigi eemaldamine ripsmetelt.

Ripsmepikendused paigaldatakse oma ripsme külge spetsiaalse liimi abil umbes 0,5-1mm kaugusele nahapinnast. Tänu sellele pääseb hapnik ripsmejuureni ja tagab pärisripsmete loomuliku liikuvuse ja kasvutsükli. Praegu on kõige populaarsemad ja soovitumad ripsmed naaritsa kiust(naaritsaripsmed). Naaritsaripsmed on pehmemad kui tavalised sünteetilised ripsmed(plastikkiud) seega kliendi oma ripsmetele on nad kergemad.

Inimese ripsme eluekas loetakse u. 90 päeva, seega langevad pikendatud ripsmed aja jooksul koos oma ripsmega välja, kui ripsme eluiga on lõppenud. Väljalangemine toimub järk-järgult ja võõrale silmale märkamatult. Et säilitada ripsmete püsipikenduste ilu, tuleks käia hoolduses iga 2-4 nädala tagant. Ripsmepikendused sobivad ka allergilistele silmadele, mis muidu eriti ripsmetušše ei kannata. Ripsmepikendustega võid sa käia ujumas, saunas, solaariumis jm.

 

UUS!

VOLÜÜMRIPSMED

Volüümripsmed on revolutsiooniline tehnika ripsmepikenduste paigaldamises, kus ühe naturaalse ripsme külge kinnitatakse kuni seitse imepeent pikendust. Pikendused muudetakse spetsiaalse tehnika abil lehviku kujuliseks, nii et tulemus on veel tihedam ja tumedam kui tavalise pikendamise puhul.

Volüümripsmeid kutsutakse vastavalt lisatava volüümi hulgale kas 2D, 3D.... kuni 7D volüümripsmeteks. Väiksema volüümiga(2D, 3D) ripsmed sobivad igapäevaseks kasutamiseks. Mida suurem efekt, seda lühemat aega on soovitav neid kanda.