Eestisse on jõudnud uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. See on hooldus lisamaks kurvi loomulikult sirgetele ripsmetele. Tänu sellele ei ole võimalik ripsmeid koolutada ebaloomulikult krussi või ebaühtlaselt.

Hoolduse käigus asetatakse silikoonpadi silmalaule ning ripsmekarvad pööratakse sellele, mille järel kantakse ripsmetele keemilise koolutuse vahend siis koolutuse fikseerimise vahend ning lõpuks värvitakse ripsmed keemiliselt. Peale Lash Lift'i on soovitav teha ka Lash Botox'it. Lash Botox niisutab, tugevdab ja lisab toitaineid naturaalseltele ripsmetele ning lisab elujõudu tänu maskis olevale keratiinile, argaaniaõlile, proteiinidele ja aminohapetele. Lash Botox mitte ainult ei tugevda ripsmekarva vaid muudab ka visuaalselt paksemaks ning tumedamaks tänu keratiinile, mis tungib karva sisse.

Lash Lift protseduuri tulemus kestab 6-8 nädalat. Kuna keemiline ripsmevärv hakkab tuhmuma, on soovitav umbes kolme nädala möödudes ripsmed uuesti keemiliselt ära värvida, kuna see toob esile lash lift efekti. Peale hooldust tuleb hoiduda silmade märjaks tegemisest ja kuumusest, kuna siis kaob Lash Lift efekt. Seejärel võib ka igapäevaselt ripsmetušši kasutada, mis toob veelgi enam esile lash lifti tulemuse. Protseduuri saab korrata kõige varem kuue nädala möödudes, kui kõik naturaalsed ripsmed on vahetunud.

 

Lash lift ja ripsmepikendused

Võrreldes ripsmepikendustega on Lash Lift kliendile mugavam, kuna jääb ära igasugune kodune hooldus, see tähendab, et ei ole lisatud midagi kunstlikku, et peaks muretsema pikenduste väljakukkumise pärast. Lash Lift sobib väga hästi nii ripsmepikenduste alternatiiviks kui ka koos ripsmepikendustega. Vahe Lash Lift'il ja ripsmete paigaldusel peaks olema kolm päeva, et kliendi ripsmed saaksid vahepeal puhata.