Klassikaliste ripsmete puhul lisatakse üks pikendus ühele oma ripsmekarvale. Seega klassikalisi pikendusi saab lisada just niipalju kui kliendil endal ripsmeid on. Selline paigaldamise viis jätab väga loomuliku mulje, kuid tihedust ripsmetele lisada ei saa.

Volüümripsmete puhul moodustatakse spetsiaalse tehnika abil lehvikud, kus ühes lehvikus võib olla 2-7 ripsmekarva. Kuna volüümripsmete puhul kasutatava ripsme karv on palju peenem ja kergem siis seetõttu ongi võimalik lisada ühe pikenduse asemel mitu, koormamata seejuures ripsmeid. Volüümripsmeid ei pea lisama kõikidele ripsmetele, kuna lehviku kuju tõttu saavutame tavapärase loomuliku tulemuse vähemate pikendustega. Mida rohkem aga lehvikuid lisada seda tihedam ja tumedam jääb tulemus. Volüümripsmed on katsudes vaevu tuntavad ja väga pehmed.

Kas valida siis klassikalised või volüümid? Loomuliku tulemuse saavutame mõlema tehnikaga kuna kõige enam mängib rolli ripsmete loomulikkuses ripsmete pikkus. Tihedust saab lisada vaid volüümripsmetega. Kui kliendi oma ripsmed on hõredad, on hea kasutada volüümripsmeid kuna need varjavad ära tekkinud tühimikku. Tihedate ripsmete puhul saavutame kena tulemuse ka klassikalisi ripsmeid kasutades. Tähtis on meeles pidada, et mida lühemad on pikendused seda tihedamad ja loomulikumad nad on.

 

Volüümripsmete plussid:

*Palju kergemad, pehmemad ja käega vaevu tuntavad.

*Lehvikud varjavad ära tekkinud tühimikku.

*Ei koorma oma ripsmeid, kuna pole vaja katta 100% (ripsmed saavad puhata).

*Tihedam tulemus

*Parem püsivus tänu capping tehnikale (volüümripsmed on ümber naturaalse ripsme).